Відгук про сайт-портфоліо Кравчук Г.Т.

Авторський освітній сайт-портфоліо  презентує досвід роботи вчителя математики та інформатики, вчителя-методиста вищої категорії Кравчук Г.Т. та відображає окремі досягнення учнів вчителя. 

Кравчук Г.Т. відзначена грамотами управлінь освіти всіх рівнів, значком "Відмінник освіти України",
нагороджена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» Міністерства освіти і науки України.

На сторінках цього сайту розміщено методичні матеріали з математики та інформатики, інформаційних технологій, профільної інформатики, подано методичне забезпечення викладання цих предметів з більшості навчальних тем курсів.

Тут є і узагальнення вивченого матеріалу з педагогічних технологій, розробки уроків та матеріали до уроків, розробки позакласних заходів з предмету, класних годин, матеріали представлення досвіду на всеукраїнській конференції, обласних семінарах, колегії управління освіти, методичних об'єднаннях тощо.

Даним сайтом та його матеріалами користуються вчителі та учні українських шкіл, про що свідчать листи відгуків, подяк

Матеріали, розміщені на сторінках сайту також представлялися на Wiki-освіта, Методичному порталі, сайті Вчитель вчителю, учням та батькам. Кращі роботи вчителя представлялися на ярмарках педагогічних ідей міста, області та завжди відзначалися як кращі.

Також на сторінках сайту є цікаві посилання на проекти учнів та колег.

Даний сайт у 2011 році  займав І місце на всеукраїнському конкурсі авторських освітніх сайтів.

 

У 2012 році сайт зареєстровано в міжнародній спільноті освітніх сайтів "Веб-круг друзів" та є учасником цього проекту. 

В 2012 році сайт відзначено І місцем на обласному конкурсі освітніх веб-сайтів, у 2013 році теж відзначено дипломом ІІ ступеня на обласному конкурсі.

Вчитель веде велику пропагандистську роботу серед учнів та освітян міста по впровадженню мультимедійних технологій, інтернет-технологій в освітній процес.

Для вивчення інформатики у 5 класах за новими базовими стандартами учитель підготувала розробки уроків: пдани уроків, навчальні презентації до них. Матеріал розміщений на сторінках сайту-портфоліо та на сторінці сайту школи (http://khmelschool8.at.ua/index/vivchaemo_informatiku_5_klas/0-70). Кравчук Г.Т. опублікувала  нові роботи на сайті http://videouroki.net, та отримала в І семестрі 17 сертифікатів, у ІІ семестрі представила на цьому ж сайті решту 18 робіт для 5 класу. 

Заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 8 м. Хмельницького Смутко Валентина Іванівна