Головна » 2014 » Травень » 10 » Симптоми прояву Інтернет-залежності
14:28
Симптоми прояву Інтернет-залежності

Намагаючись боротися з комп'ютерною залежністю, багато батьків помилково вважають, що достатньо заборонити дитині сідати за комп'ютер, або ховати комп'ютер. Але цим Ви досягнете лише сварок в сім'ї і відчуження вашої дитини. Скористайтеся порадами психологів, як запобігти комп'ютерній залежності у вашої дитини і налагодити мир в сім'ї.

 

Слідкуйте за симптомами прояву Інтернет-залежності

Якщо Ви помітили ознаки Інтернет-залежності, проаналізуйте: що змінилося у вашому реальному житті? Можливо, вам не вистачає розуміння однолітків або батьків?

Допомагайте один одному, більше спілкуйтесь поза Інтернетом.

Якщо Ви сором'язливі і відчуваєте незручність при спілкуванні з ровесниками, підключайтеся до роботи в гуртках, об'єднаннях за інтересами, більше приділіть уваги власній участі у позакласній роботі класу та школи, запишіться у спортивну секцію.

Тримайте комп'ютер у відкритому приміщенні

Встановіть комп'ютер у загальній кімнаті вашої квартири, а не в кімнаті, де Ви спите. Тоді Ви будете не на одинці із самим собою, а у колі родини.

Для більшості дітей Інтернет є важливою частиною їх суспільного життя. При повній забороні користування комп'ютером молодь може збунтуватися або затамувати на образу на дорослих. Встановіть внутрішньосімейні правила використання Інтернет членами рожини, скористайтеся обмеженням доступу в Інтернет по часу.

Альтернативи

Якщо дитина захоплена комп'ютерними іграми, спробуйте запропонувати їй аналог однієї з улюблених ігор. Наприклад, якщо дитина отримує задоволення від рольових ігор на тему фентезі, запропонуйте почитати книги відповідної тематики.

Контролюйте дітей

Пам'ятайте, що обмеження доступу в Інтернет - це лише засіб, але важливо усунути саму причину надмірної прихильності дитини до комп'ютера. Тільки застосовуючи всі заходи в комплексі, ви побачите бажаний результат.

Джерело : http://www.mybloginfo.ru/view_post.php?id=19

Переглядів: 430 | Додав: СЗШ8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: